Forum dyskusyjne MUSICAL.PL

Witaj, Gościu ( Zaloguj się | Rejestracja )

45 Strony « < 41 42 43 44 45 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> TANIEC WAMPIRÓW, "TANZ DER VAMPIRE"

Moe Almanthea
post 18-10-2006, 17:01
Post #631

Bywalec
**

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 233

Nie ma chyba jeszcze żadnych nagrań z wersji japońskiej, chociaż na youtube można znaleźć kilka zapowiedzi spektaklu, ale bez wokalu tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
myszka_chan
post 18-10-2006, 22:22
Post #632

Znawca

Nr użytkownika: 164

CYTAT
ma ktosik nagrania z wersji japonskiej?

Takowych to chyba nie ma, aczkolwiek oryginalna płyta ma zostać niebawem wydana.

CYTAT
ze sie wyraz japonski krolock jest intrygujacy z wygladu(dubingowal mewtwo w pokemonach;p)

Yuichiro Yamaguchi nie dubbingował Mewtwo, tylko Masachika Ichimura który gra Profesora - byłaś blisko wink.gif

Ten post był edytowany przez myszka_chan: 18-10-2006, 22:23

--------------------
user posted image

-_-....
+Quote Post
Carpe Diem
post 23-10-2006, 09:22
Post #633

Gaduła

Nr użytkownika: 257

Prośba do wszystkich, którzy byli na ostatnim przedstawieniu, wypiszmy dla potomności wszystkie modyfikacje!

1. Alfred palący papierosa w "Dla Sary" (śmiertelnie poważna mina byla chyba nawet bardziej powalająca niż otrząsanie peta na scenę...)
2. Chagal ułożył ukąszoną Magdę na brzuchu, a nie na plecach.
3. Na pytanie Profesora, "gdzie jest serce", Alfred odpowiedzial 'nie wiem"... (ale zaraz dodal "między..." itd.
5. "Krolock" w "Czerwonych bucikach" miał na twarzy maskę z filmu "Krzyk"
4. W scenie pościgu profesora i Alfreda za Chagalem przez scenę przekical akror przebrany za królika
5. Sara siedziala w wannie (już w zamku) ze swoją bliźniaczką, ktora to dala nura kiedy pojawil się Alfred (potem Sara caly czas mocowala się z "odwrotnie" zginającą się nogą
6. Chyba jeden portret w "Na orbicie serc" byl ulepszony o Herberta...
7. Herbert zdjął płaszcz i paradowal z golymi ramionami w scenie przed zamkiem (ne wspominając o tym, co wyczynial z biednym Alfredem) i wyglądał na zadowolonego, kiedy profesor okladal go parasolką... Poza tym zrobil rundkę po widowni w podoni za Alfredem.
Panie Jakubie, jeśli pan to czytuje, przeszedł pan samego siebie!
8. cała "Wieczność' - no comments rotfl.gif
9. Krolock ("Głód")": zmiana tekstu "ostatnia noc" i coś o następnej premierze
10. Alfred na balu proponowal Sarze zamiast Wenecji "skoczymy na drinka" i 'może male conieco"
11. Cmentarzyk ("Głód") - "pastor piękną córkę mial" - dobiły mnie te lokówki... (wampirzyca wyjrzała z grobu, a książe przydepnął za nią wieko! rotfl.gif )

Pewnie sporo pominelam, starałam się trzymać jakiś porządek chronologiczny, ale to wszystko tak szybko się rozwiewa w pamięci...

--------------------
Wysyłanie czegokolwiek komukolwiek, tudzież chomik => Profil => Informacje => Zainteresowania

W celi:
- Za co siedzisz?
- Za niewinność, hehe, a ty?
- Za morderstwo w orient ekspresie
- Łuuu niezła akcja
- Noo, trzy noce tłumaczyłem...
+Quote Post
Vesper
post 23-10-2006, 11:31
Post #634

Bywalec
**

Nr użytkownika: 534

-Molędę dwa razy zastąpił Wortman

-W scenie przed zamkiem, w pierwszym momencie zamiast Herberta pojawia się wiejski głupek w futrzanej czapie. Co za efekt! biggrin.gif W tej samej scenie, pod koniec, kiedy Krolock wyciąga ostatnie tony, Alfred patrzy zniecierpliwiony na zegarek.

-Carpe Noctem trochę ubarwione przez Herberta i jakies dziwne ruchy sceniczne tańczących mumii.

-Kukol skaczący na łóżku Alfreda i profesora. Oj, Molęda ledwo wyrabiał ze śmiechu smile.gif

-W ostatniej piosence za plecami tańczących wampirów przelatywali w podskokach Krolock, Kukol, profesor i chyba Sara.

Zmian było bardzo dużo, też wszystkiego nie pamiętam.

W Wieczności występowały postaci z innych musicali, prawda? Np. żołnierz Wietkongu, japonka, dziewczyny z Grease.... Szkoda, że kota nie było smile.gif

W ogóle było wczoraj rewelacyjnie. smile.gif
A obok mnie siedziała jakas para, która w ogole nie rozumiała humoru sytuacyjnego (pewnie byli pierwszy raz) i w ogóle nie klaskali. Nawet kilka razy buczeli (np. jak Alfred palił)
A za mną siedzieli też niewiele kumający Japończycy. Na przerwie pytali mnie o różne dziwne rzeczy. Np. ceny biletów. Stwierdzili, że są baaardzo tanie wink.gif
Pozdrawiam.

Ten post był edytowany przez Vesper: 23-10-2006, 11:32
+Quote Post
Carpe Diem
post 23-10-2006, 15:01
Post #635

Gaduła

Ooo, właśnie, zapomniałam o ostatniej piosence, dziękuję Vesper za przypomnienie.

Na pewno byli to Krolock, Rebeka, Profesor i chyba właśnie Sara. Nigdy nie zapomnę Dziedzica galopującego w podskokach przez scenę i machającego do widzów! To było genialne w swojej prostocie rotfl.gif Postać Księcia została wzbogacona o megadawkę humoru! Normalnie będzie mi się śnić po nocach biggrin.gif

Jeszcze przypomniało mi się jak Kukol prosił o świece... Czy on za każdym razem wykonywał takie obsceniczne ruchy, czy to było specjalnie na tę okazję?

No i kiecka sary (scena w wannie) też była rozbrajająca (gość w czarnej peruce stojący za sukienką, robiący głupie miny i machający falbankami do taktu)!

--------------------
Wysyłanie czegokolwiek komukolwiek, tudzież chomik => Profil => Informacje => Zainteresowania

W celi:
- Za co siedzisz?
- Łuuu niezła akcja
+Quote Post
Madlenna
post 23-10-2006, 17:38
Post #636

Stały bywalec

Nr użytkownika: 377

No Hejj biggrin.gif
Jeszcze:
Herbert - zaśpiewał AaA męskim głosem.. Biedny Alfred... "Sara??" rotfl.gif
Zakneblowali wiejskiego głupka! ohmy.gif tongue.gif
Maski na twarzy Sary i Herberta w Carpe Noctem [ale to takie średnie było...]
"Tak samo jak nie ma wiatraka..." "A tamten?!" << Wszyscy pokazują paluchami tongue.gif
Ogółem przedstawienie postaci Herberta na zasadzie "zmolestuje wszystko co sie rusza..." tongue.gif
Wyczytałam na gronie coś tam o jakiejś hulajnodze i czerwonych stringach Sary... rolleyes.gif Ktoś się dopatrzył może? Bo ja osobiście nie... tongue.gif
Tak.. pionowo-posuwiste gesty Kukola... rotfl.gif

Nie da się chyba wymienić tak wszystkiego... Ale czekam cierpliwie.. moze komuś się uda... biggrin.gif
Pzdr wink.gif

--------------------
"Raz wrzuć luz, raz FOOTLOOSE..."
+Quote Post
Nevermore
post 23-10-2006, 19:02
Post #637

Administrator
Group Icon

Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

CYTAT(Vesper @ 23-10-2006, 12:31)
-Molędę dwa razy zastąpił Wortman
*
Jeden raz widzialam - w scenie przed chata. A ten drugi raz kiedy byl, bo sie nie zorientowalam?
+Quote Post
Vesper
post 23-10-2006, 19:19
Post #638

Bywalec
**

Nr użytkownika: 534

A powinnaś, bo siedziałaś w dobrym miejscu. smile.gif
Wortman biegł z profesorem za Chagalem do zamku...
+Quote Post
Nevermore
post 23-10-2006, 20:06
Post #639

Administrator
Group Icon

Jakos tego nie zauwazylam. ysz.gif Bylam chyba wtedy skupiona na Paszkowskim, bo jakies dziwne odglosy wydawal, jak go przygwozdzili. biggrin.gif
+Quote Post
Carpe Diem
post 27-10-2006, 19:38
Post #640

Gaduła

Ja się chyba poważnie uzależniłam...
Jeśli ktoś już się stęsknił, może sobie zerknąć na stronkę ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen - czyli niemiecka "dwójka")

krótki klip z Berlina: Polański i nowa obsada.
Przez chwilkę widać nawet kawałek nowej Sary... No i Thomasa Borcherta oczywiście biggrin.gif
Polański produkuje się trochę po angielsku, można od biedy coś załapać...

UWAGA:
"Einstellungen ändern" - można sobie zmienić ustawienia, jakość jest uzależniona od łącza (domyślnie startuje na modemowym)
do wyboru: Real Player/Windows MPlayer; łącze: ślimacze (modemowe), średnie polskie żółwiowate (DSL) i zachodni Autobahn (szybszy DSL)

Nooo doobra, ładuję na edysk ten największy klip. Co nieco musiałam usunąć, gdyby ktoś czegś potrzebował z rzeczy, które się tam znajdowały, proszę na dać znać na priva biggrin.gif

Ten post był edytowany przez Carpe Diem: 27-10-2006, 20:02

--------------------

W celi:
- Za co siedzisz?
- Łuuu niezła akcja
+Quote Post
L'ABEILLE
post 5-11-2006, 22:52
Post #641

Widz
*

Nr użytkownika: 735

Rzeczywiście bardzo łatwo uzależnić sie od TW. Od czasu jak kupiłam płytę nie ma dnia żebym nie przesłuchała całości. A najlepsze jest to, że jak już się zacznie słuchać to trudno przerwać w połowie (ostatnio nawet nie mogę się skupić na nauce jeśli w tle nie słyszę np. Na orbicie serc smile.gif. Strasznie żałuję, żę mam tak daleko do Romy ( drugi koniec Polski), ale jak znajdę tylko czas i środki to nie odpuszczę i na pewno się wybiorę na spektakl. Chyba warto z tego co piszecie?!

--------------------
Say you'll share with me
one love, one lifetime;
let me lead you from your solitude.
Say you need me with you,
here beside you,
anywhere you go,
let me go too,
that's all I ask of you...
+Quote Post
Carpe Diem
post 6-11-2006, 14:15
Post #642

Gaduła

biggrin.gif Pytanie! Pewnie, że warto! Chociażby po to, żeby sprawdzić, jak się samemu na to zareaguje. Na tym forum znajdują się wypowiedzi osób mniej lub bardziej zaangażowanych (czytać: "zamroczonych"). Łatwo się zasugerować... Potem idzie się na spektakl i... błe!

Nie wiem, jak wy, ale gdybym miała komuś szczerze powiedzieć (zakładam, że ten ktoś nie ubiera się na co dzień na czarno, nie wiesza nietoperków na żyrandolu i trzeba mu wszystko od początku łopatologicznie tłumaczyć), dlaczego warto iść na Wampiry, miałabym poważne problemy z argumentacją...

Chyba po prostu ten musical trafia w moje poczucie humoru celniej od innych, które widziałam/słyszałam. Uwielbiam dobre piosenki i w ogóle muzykę i taniec (ruch). Bardzo spodobały mi się też niemieckie dekoracje, (sama mam smykałkę do rozmaitych chałturek, byłabym dobrym kasiarzem, gdyby pierwszy w moje ręce trafił komplet wytrychów, a nie pędzel i nożyczki biggrin.gif )

Jest też na tym świecie pewna ilość ludzi dręczona nienasyconą potrzebą ruchu objawiającą się jako niemożność pasywnego przeżywania życia (i ja się właśnie do nich zaliczam). Są rzeczy duuużo gorsze od głodnych wampirów. Np. taka osoba po ośmiogodzinnym maratonie na uczelni... Jak dotąd 24-godzinny wypad do Hamburga był bardzo skutecznym (choć nie powiem, dość kosztownym) sposobem (chwilowego) zaspokojenia tej potrzeby - to też jest jakiś argument biggrin.gif
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie perspektywa kolejnej wyprawy, tym razem do Berlina, wydaje się bardziej pociągająca niż karnet na lodowisko...

--------------------

W celi:
- Za co siedzisz?
- Łuuu niezła akcja
+Quote Post
phantomette
post 26-01-2007, 14:30
Post #643

Bywalec
**

Nr użytkownika: 315

zapraszamy do opola w czerwcu, na szkolną wersję tańca wampirów;] obecnie kończymy pierwszy akt;]
+Quote Post
Madlenna
post 29-01-2007, 18:41
Post #644

Stały bywalec

Nr użytkownika: 377

Hej.
Postanowiłam zdmuchnąć kurz z tego tematu
A to dlatego, bo na www.vampirokbalja.hu pojawiły się pierwsze nagrania i filmiki (dla zainteresowanych także szpanerskie tapety z nietoperkiem XD)
Od dawna są też zdjęcia artystów...
I co myślicie?

--------------------
"Raz wrzuć luz, raz FOOTLOOSE..."
+Quote Post
Nevermore
post 29-01-2007, 20:07
Post #645

Administrator
Group Icon

Popatrzylam sobie na zdjecia z prob do "Vampirok Balja". krzywy.gif Fajne, tylko szkoda, ze wszystko identyczne jak w Polsce... Jakos tak mi sie ostatnio porobilo, ze mam ochote na non-replica productions... Chociaz, z drugiej strony, "wampirza" choreografia jest swietna i chyba nie bardzo daloby sie ja zmienic na lepsze.
+Quote Post

45 Strony « < 41 42 43 44 45 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-10-2017, 18:28